09.09.2020 10:55   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní ředitel, manažer
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní ředitel, manažer
Místo výkonu práce
Odměna za práci
35 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou - Praxe v oblasti stavebnictví minimálně 3 roky (izolační systémy a úspory energie výhodou) - Obchodní a technickou vyzrálost - Reprezentativní vystupování a vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti - Práci na PC - aktivní znalost MS Office, internet - Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu - Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o stavební obor - ŘP skupiny B, aktivní řidič, ochotu cestovat a obchodovat - Orientaci na výsledek
Nabízíme
- Perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví - Práce na IČ, na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení - Odpovídající finanční ohodnocení - Služební mobilní telefon, NTB a služební automobil - Zajímavou práci v rozvíjející se dynamické společnosti, zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací - Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy - Nástupní mzda 35.000,- Kč, po 3 měsících základ + provize ze zakázek (40-70.000)
Cena: Neuvedeno
Popis:

Do našeho teamu hledáme nového obchoďáka. Náplň práce:
- Vyhledávání možnosti rozšíření prodeje aplikace PUR pěny ve svěřeném regionu
- Zaměření a návrh technického řešení u zákazníka
- Poskytování informací o charakteristikách výrobků a znalost technologických postupů aplikace
- Příprava podkladů pro rozpočtáře, vedení obchodního případu v místě
- Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
- Získávání nových zákazníků
- Zodpovědnost za technickou připravenost zakázky
- Dodržování bezpečnostních, požárních a pracovněprávních předpisů
- Prosazování firemní strategie a značky

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Soňa Petrová
Odkaz: chytrapena.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15662133
Počet zhlédnutí:
38 069x
Zhlédnutí detailu:
79x