17.04.2017 19:29   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní zástupce
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní zástupce
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Dobré komunikační a obchodní vlastnosti Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) Základní znalost práce na PC Samostatnost, rozhodnost, pozitivní přístup
Nabízíme
Služební telefon, tablet a osobní automobil Komplexní zaškolení Práci na hlavní pracovní poměr Mzdové ohodnocení fix+provize Práce v příjemném kolektivu
Cena: Neuvedeno

Popis: Společnost LUMAX byla založena v roce 1998 v Senci jako specializovaný dodavatel obalových materiálů a papírenského sortimentu s prvotním zaměřením na lokální působení v Bratislavském kraji. V roce 2013 vznikla společnost R.M. LUMAX PACK s.r.o. se sídlem v Olomouci.

Náplň tvojí práce:

•Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí •Monitoring trhu, analýza potřeb zákazníků •Marketingové aktivity, tvorba nabídek, Péče a rozvoj vztahů s našimi stávajícími zákazníky v regionu

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Eva Bittmanová

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
12980918
Počet zhlédnutí:
1 462x
Zhlédnutí detailu:
65x