14.11.2018 19:55   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní zástupce
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní zástupce
Místo výkonu práce
Odměna za práci
50 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič SŠ vzdělání s maturitou Flexibilitu, kreativitu, samostatnost, komunikační dovednosti, zodpovědnost Zkušenost v oblasti obchodu (není nutná) Čistý trestní rejstřík Uživatelskou znalost práce s PC
Nabízíme
Výdělek 40 000 – 60 000 Kč Možnost fixního platu Garance přidělení nových klientů Kariérní růst Bohatý systém benefitů (zdarma firemní akce i pobyty v zahraničí) Komplexní zaškolení, další rozvoj Mladý kolektiv Hrazené kanceláře Zajímavé motivační akce
Cena: Neuvedeno

Popis: Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici obchodního zástupce pro okres Znojmo, Mikulov, Břeclav

Náplň práce -

Správa přiděleného pojistného kmene

Audit pojistných smluv u přidělených klientů

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Komplexní péče o zákazníky, obchodní prezentace, zpracování obchodních nabídek

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Lukáš Mačat
Telefon: 607 121 414
Odkaz: www.benefitas.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14610753
Počet zhlédnutí:
7 025x
Zhlédnutí detailu:
277x