08.02.2018 11:34   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Operátor CNC strojů
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Operátor CNC strojů
Místo výkonu práce
Dobroměřice
Odměna za práci
27 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Jsme MBB Technik, spol. s r. o. a jsme zakázková výroba v Dobroměřicích, která do svého týmu hledá CNC frézaře na HPP do 2směnného provozu, nástup možný kdykoli od 1. 3. 2018. Pozice CNC operátora je vhodná pro osoby se středním odborným vzděláním s výučním listem, se znalostí výkresové dokumentace, případně výhodou je znalost SW Heidenhain, ale není podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme
Nabízíme zaměstnaní v nové výrobní hale, ve velmi pěkném prostředí, s volným parkováním a velmi dobrou autobusovou dostupností, na nových moderních CNC strojích 3ose a 5ose. Nabízíme zajímavé pracovní ohodnocení 23.000 Kč – 27.000 Kč s možností dalšího přivýdělku přesčasovými hodinami, dále je zde příležitost „profesionální univerzálnosti“, čím více druhů strojů se naučíte obsluhovat, tím větší Vás čeká ohodnocení, stačí být pracovitý a ochotný se učit novým věcem. Nabízíme také 3 volné dny tzv. „Sickday“ a stravenky.
Cena: Neuvedeno

Popis: Jsme MBB Technik, spol. s r. o. a jsme zakázková výroba v Dobroměřicích, která do svého týmu hledá CNC frézaře na HPP do 2směnného provozu, nástup možný kdykoli od 1. 3. 2018. Nabízíme zaměstnaní v nové výrobní hale, ve velmi pěkném prostředí, s volným parkováním a velmi dobrou autobusovou dostupností, na nových moderních CNC strojích 3ose a 5ose. Nabízíme zajímavé pracovní ohodnocení 23.000 Kč – 27.000 Kč s možností dalšího přivýdělku přesčasovými hodinami, dále je zde příležitost „profesionální univerzálnosti“, čím více druhů strojů se naučíte obsluhovat, tím větší Vás čeká ohodnocení, stačí být pracovitý a ochotný se učit novým věcem. Nabízíme také 3 volné dny tzv. „Sickday“ a stravenky. Pozice CNC operátora je vhodná pro osoby se středním odborným vzděláním s výučním listem, se znalostí výkresové dokumentace, případně výhodou je znalost SW Heidenhain, ale není podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy. Těšíme se na každého šikovného strojaře, na každý Váš telefonát nebo e-mail. Neváhejte zavolat nebo nás kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Michaela Sloviaková
Telefon: 721 904 795
Odkaz: www.mbbtechnik.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13552111
Počet zhlédnutí:
6 107x
Zhlédnutí detailu:
299x