Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Práce ve výrobě - průměrná mzda 25 000 Kč - Nábíráme přímo d

Práce ve výrobě - průměrná mzda 25 000 Kč - Nábíráme přímo d

Opava
27. 12. 2019 - 19:23

Práce ve výrobě - průměrná mzda 25 000 Kč - Nábíráme přímo do kmene! – Opava

Pro stabilní potravinářskou společnost v Opavě hledáme omezený počet pracovníků jak muže, tak ženy! - Nábor je přímo do KMENE.

Pokud hledáte stabilní práci s možností kariérního růstu a jste trestně bezúhonný, pak je pozice operátora/operátorky potravinářské výroby v Opavě právě pro Vás.

Náplň práce:

· Obsluha linky a provádění činností spojených s výrobou (doplňování materiálu, kontrola chodu linky, atd.)
· Střídání pracovišť - práce nebude stereotypní, je zde možnost růstu.
· Směny se střídají v režimu ranní, odpolední a noční. Víkendy volné!

Nabízíme :

· pracovní smlouvu na dobu neurčitou
· průměrná mzda po zaškolení až 25 000 Kč
· nástupní mzda 20 500 Kč včetně bonusů
· 25 dní dovolené
· stravenky
· možnost nákupu zboží s výraznou zaměstnaneckou slevou
· po roce příspěvek na penzijní připojištění
· využití firemní mobilní sítě (i pro členy rodiny)
· rychlá možnost kariérního růstu (když obsazujeme pozice, snažíme se nejdříve hledat ve vlastních řadách)
· společné akce s plně zajištěným občerstvením i programem (sportovní dny, vánoční večírky)
· vánoční a velikonoční balíčky

Pojďte si s námi osladit život a ozvěte se nám pro více informací na telefonní číslo +420776640680, a nebo rovnou zašlete životopis na nabor@tresjob.cz

Nástup: možný ihned

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Pracovní režim: směnný provoz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Úspěšný kandidát na tuto práci by měl být: zodpovědný, dochvilný a spolehlivý pracovitý s chutí vyrábět kvalitní výrobky schopný a ochotný komunikovat, spolupracovat a zlepšovat mít chuť naučit se něco nového trestně bezúhonný s nástupem kdykoliv
Nabízíme
Svým lidem dopřejeme: zázemí silné stabilní firmy s kvalitním výrobním programem pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou v rozsahu plného úvazku kvalitní zaučení na všechny požadované práce pracovní oděvy a ochranné pomůcky plat po zaškolení až 25 000 Kč 25 dní dovolené stravenky možnost nákupu zboží s výraznou zaměstnaneckou slevou po roce příspěvek na penzijní připojištění využití firemní mobilní sítě (i pro členy rodiny) možnost růstu (když obsazujeme pozice, snažíme se nejdříve hledat ve vlastních řadách) společné akce s plně zajištěným občerstvením i programem (sportovní dny, vánoční večírky) vánoční a velikonoční balíčky

Prodávající
Andrea Škrachová