Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PERSONALISTA

PERSONALISTA

Ostrava
28. 4. 2016 - 12:02

Do našeho týmu hledáme schopného pracovníka/ici na pozici PERSONALISTA.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr se mzdou od 15.000,- Kč / měsíc a pracovním úvazkem 8h denně.

Náplň práce:
- zajišťování optimálního kvantitativního i kvalitativního stavu pracovních sil
- administrativa spojená s personální činností (vyřizování záležitostí spojených se vznikem, průběhem a skončením pracovního poměru, znalost pracovněprávního vztahu vyplývajícího z dohody o provedení práce, vedení personální evidence)
- vyřizování náborů pracovníků, ověřování a hodnocení jejich způsobilosti při přijímání a výkonu práce
- organizace pracovníků při plánování zakázek
- vykonávání pravidelného dohledu nad pracovníky při výkonu práce (kontrola pracovišť)
- další činnost spojená s administrativou (tvorba dokumentů v programu Microsoft Word a Excel)

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Personalistika a lidské zdroje
Konkrétní profese
Personalista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
- min. středoškolské vzdělání s maturitou - zkušenosti s personálním řízením a s vedením kolektivu - schopnost systematické a samostatné práce - řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič
Nabízíme
- práci na HPP s nástupem IHNED - zajímavé mzdové ohodnocení - možnost profesního růstu

Prodávající
Vladimír Šotek