14.10.2018 12:41   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Informatika, počítače   |   Jiné IT profese
Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Profese
Jiné IT profese
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Každý, ženy na mateřské, studenti, duchodci, postižení
Nabízíme
Podle stráveného času
Cena: Neuvedeno
Popis:

Dobrý den, nedávno jsem našel velice zajímavý přivýdělek ke kterému je třeba jen počítač a internet. Mám svou drahou polovičku na mateřské a tak jsme hledali nějakou tu korunku navíc. Z počátku jsem si myslel že je to nesmysl jako téměř každá taková stránka. Vyzkoušeli jsme a zjistili že to opravdu funguje. Aby jsme se dostali k věci.
Jedná se o webovou adresu která se zabývá reklamami, jak všichni víme reklamy jsou velice dobře placená záležitost at už se týká reklam v TV nebo na internetových portálech. Na tomto webu to funguje následovně:
1.krok je registrace (stačí emailová adresa a zvolit libovolne heslo a samozřejmě jméno)
2.krok je už hračka, na main page(hlavní stránka) se vám objeví nápis Start watching payed ADS (Start hodování platby ADS) pouze kliknete START, následně se vám objevý 4 číslice ktere opíšete do řádku níže, potvrdíte a za každý opsaný kod vám bude v levém sloupci učtováno 10 centu, za opsání 10 kodu je tudíž 1 dolar, jeden dolar niní činí zhruba 22Kč. 10 kodu zabere cca pul minuty ani ne, poté už je na vás kolik času stravíte opisováním kodu. Výběr peněz jde při 150 dolarech ktere máte vydělané. Platba jde poslat bud na kreditní kartu, učet PayPal a nebo v podobě Bitcoin(kyberměna) do vaší bitcoin peněženky. Je to jednoduché a snadné a hlavně opravdu funkční. Rád doporučím něco na čem se dá snadno vydělat. V ČR jsou platy jaké jsou, všichni víme jak na tuto almužnu musíme dřít. Usnadněme a zpříjemněme si život =) odkaz na web přikládám k inzerátu.http://zamoney.xyz/7676971254079/
s Potěšením Filip Jelínek.
pro info pište na emailovou adresu: [email protected]

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Filip Jelínek
Odkaz: http://zamoney.xyz/7676971254079/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14546757
Počet zhlédnutí:
5 179x
Zhlédnutí detailu:
447x