Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PRIVÁTNÍ PORADCE

PRIVÁTNÍ PORADCE

Trutnov
6. 2. 2017 - 08:26

Pro pobočku v Trutnově hledáme kolegu/kolegyni na pozici privátní poradce
Nabízíme:
Fixní příjem 20 000 Kč + provize
Osobnostní a kariérní růst
Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
Přidělení portfolia stávajících klientů České Pojišťovny
Možnost služebního vozu
Vzdělávání v oblasti financí a obchodních dovedností
Náplň práce:
Péče o stávající portfolio klientů
Optimalizace produktů stávajících klientů a návrh řešení dle jejich aktuálních potřeb
Pravidelný klientský servis regionální kanceláře

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Pojišťovací poradce, zprostředkovatel
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30
Požadujeme
Dokončené středoškolské vzdělání Výborné komunikační dovednosti Čistý trestní rejstřík Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
Fixní příjem 20 000 Kč + bonusy při splnění obchodních cílů Osobnostní a kariérní růst Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu Přidělení portfolia stávajících klientů České Pojišťovny Možnost služebního vozu Vzdělávání v oblasti financí a obchodních dovedností

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Petr Kaněra