20.06.2018 14:41   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Cestovní ruch, ubytování   |   Pokojská
Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Cestovní ruch, ubytování
Profese
Pokojská
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
6 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
- časovou flexibilitu – pro nepravidelné úklidy apartmánů, možnost práce kdykoli i během dne - samostatnost - spolehlivost - pečlivost - zapálení pro precizní úklid - ochotu - proaktivitu - základní znalost práce na PC výhodou (kontrola obsazenosti apartmánů) - bydliště na Hostivaři nebo v okolí výhodou
Nabízíme
- práci na dohodu - mzdu na hodinu 150 Kč (měsíčně cca 25-40 hod.) - zaměstnanecké benefity
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledáme paní na pravidelný úklid společných prostor dvou malých bytových domů v Praze a apartmánů na krátkodobý pronájem.

Pracovní náplň:
- zajišťování úklidu a pořádku společných prostor v budovách Daliborova 26 a Hostivařská 36
- udržování čistoty ve firemních prostorách – kanceláři a toaletě
- nepravidelný úklid apartmánů dle obsazenosti a příjezdu/odjezdu klientů
- zásobování úklidovými a toaletními prostředky a hlášení požadavků na objednání zboží
- plnění úkolů dle zadání nadřízeného

V případě zájmu prosím pošlete e-mail na [email protected], případně se osobně zastavte v kanceláři společnosti DAEN s. r.o. na adrese Daliborova 161/26.

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14222237
Počet zhlédnutí:
10 921x
Zhlédnutí detailu:
872x