Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Příjmeme pomocnou kuchařku/kuchaře do Hostince U Feldů

Příjmeme pomocnou kuchařku/kuchaře do Hostince U Feldů

Klimkovice
12. 1. 2020 - 22:50

Hostinec U Feldů, v Klimkovicích, zaměřující se na moderní gastronomi, příjme pomocnou kuchařku/kuchaře. Rozšiřujeme kolektiv, hledáme dalšího kolegu. Výhodou je praxe z gastroprovozu, ale není nutná. Raději s menší/žádnou praxí, ale s chutí a pílí se doučit. Práce je odborně jednoduchá, rádi doučíme, zaškolíme. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

• Mytí nádobí v myčce.
• Příprava a čištění zeleniny a škrábání
brambor ve škrabačce.
• Pomoc při jednoduché přípravě a výdeji
jídel.
• Pracovní doba v režimu dlouhého a
krátkého týdne 9:00 – 21:00. Takže cca
15 směn za měsíc s dvěmi volnými
víkendy v měsíci.

Požadujeme:

• Praxe v kuchyni vítána, ale není  rozhodně
podmínkou. Vše ukážeme a doučíme, takže vaše začlenění bude snadné.
• Smysl pro fér a teamovou hru, takto
máme postavený team.
• Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost.
Práci v zásadách HACCP-zaučíme.
• Bezúhonnost a zdravotní průkaz
• Alkohol se u nás nepije a ani nebude

Nabízíme:

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve
stabilní společnosti
• Práci v moderní kuchyni a současné
gastronomii. Rozšíření praxe.
• Práci v novém prostředí a přátelském
kolektivu. Samozřejmostí je pěkná šatna a
sprcha.
• Výplatu mzdy pravidelně, měsíčně, ale
lze kratší dobu než měsíc
• Měsíční finanční bonusy.
• Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč
denně)
• Zaučení a zaškolení pro práci na
pozici.
• Hodinová čistá mzda 105,- až 115,-

Jestli hledáte změnu zaměstnání, tak
neváhejte a zašlete životopis, nebo se
rovnou zastavte na kávu do Hostince U Feldů v
Klimkovicích a probereme vše osobně.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Pomocná síla do kuchyně
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
Požadujeme: • Praxe v kuchyni vítána, ale není  rozhodně podmínkou. Vše ukážeme a doučíme, takže vaše začlenění bude snadné. • Smysl pro fér a teamovou hru, takto  máme postavený team.  • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost.  Práci v zásadách HACCP-zaučíme. • Bezúhonnost a zdravotní průkaz • Alkohol se u nás nepije a ani nebude
Nabízíme
Nabízíme: • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve  stabilní společnosti • Práci v moderní kuchyni a současné  gastronomii. Rozšíření praxe. • Práci v novém prostředí a přátelském  kolektivu. Samozřejmostí je pěkná šatna a  sprcha. • Výplatu mzdy pravidelně, měsíčně, ale  lze kratší dobu než měsíc • Měsíční finanční bonusy. • Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč  denně) • Zaučení a zaškolení pro práci na  pozici.  • Hodinová čistá mzda 105,- až 115,-

Prodávající
feld richard