12.01.2020 22:50   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Gastronomie, pohostinství   |   Pomocná síla do kuchyně
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Profese
Pomocná síla do kuchyně
Místo výkonu práce
Klimkovice
Odměna za práci
24 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Požadujeme: • Praxe v kuchyni vítána, ale není  rozhodně podmínkou. Vše ukážeme a doučíme, takže vaše začlenění bude snadné. • Smysl pro fér a teamovou hru, takto  máme postavený team.  • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost.  Práci v zásadách HACCP-zaučíme. • Bezúhonnost a zdravotní průkaz • Alkohol se u nás nepije a ani nebude
Nabízíme
Nabízíme: • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve  stabilní společnosti • Práci v moderní kuchyni a současné  gastronomii. Rozšíření praxe. • Práci v novém prostředí a přátelském  kolektivu. Samozřejmostí je pěkná šatna a  sprcha. • Výplatu mzdy pravidelně, měsíčně, ale  lze kratší dobu než měsíc • Měsíční finanční bonusy. • Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč  denně) • Zaučení a zaškolení pro práci na  pozici.  • Hodinová čistá mzda 105,- až 115,-
Cena: Neuvedeno

Popis: Hostinec U Feldů, v Klimkovicích, zaměřující se na moderní gastronomi, příjme pomocnou kuchařku/kuchaře. Rozšiřujeme kolektiv, hledáme dalšího kolegu. Výhodou je praxe z gastroprovozu, ale není nutná. Raději s menší/žádnou praxí, ale s chutí a pílí se doučit. Práce je odborně jednoduchá, rádi doučíme, zaškolíme. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

• Mytí nádobí v myčce.
• Příprava a čištění zeleniny a škrábání
brambor ve škrabačce.
• Pomoc při jednoduché přípravě a výdeji
jídel.
• Pracovní doba v režimu dlouhého a
krátkého týdne 9:00 – 21:00. Takže cca
15 směn za měsíc s dvěmi volnými
víkendy v měsíci.

Požadujeme:

• Praxe v kuchyni vítána, ale není  rozhodně
podmínkou. Vše ukážeme a doučíme, takže vaše začlenění bude snadné.
• Smysl pro fér a teamovou hru, takto
máme postavený team.
• Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost.
Práci v zásadách HACCP-zaučíme.
• Bezúhonnost a zdravotní průkaz
• Alkohol se u nás nepije a ani nebude

Nabízíme:

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve
stabilní společnosti
• Práci v moderní kuchyni a současné
gastronomii. Rozšíření praxe.
• Práci v novém prostředí a přátelském
kolektivu. Samozřejmostí je pěkná šatna a
sprcha.
• Výplatu mzdy pravidelně, měsíčně, ale
lze kratší dobu než měsíc
• Měsíční finanční bonusy.
• Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč
denně)
• Zaučení a zaškolení pro práci na
pozici.
• Hodinová čistá mzda 105,- až 115,-

Jestli hledáte změnu zaměstnání, tak
neváhejte a zašlete životopis, nebo se
rovnou zastavte na kávu do Hostince U Feldů v
Klimkovicích a probereme vše osobně.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

feld richard
Telefon: 608 775 780
Odkaz: www.ufeldu.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15328709
Počet zhlédnutí:
134 660x
Zhlédnutí detailu:
142x