Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Směnař - Rudná u Prahy - Depo Praha 704

Směnař - Rudná u Prahy - Depo Praha 704

Rudná
3. 3. 2018 - 13:59

Popis

Náplň práce:

Řízení svěřených dodejen, zajištění personálního obsazení, dodržování technologických postupů při doručování, kontroling, monitoring, reporting, plnění plánu Aliančních partnerů a dalších úkolů dle nařízení vedoucího

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE NA E-MAIL korbelova.petra@cpost.cz NEBO VOLEJTE NA TEL. 777 879 115.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Pracovník poštovního provozu
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Praxi v řízení kolektivu, odpovědnost za plnění stanovených úkolů, odolnost vůči stresu, znalost práce na PC, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, čistý rejstřík trestu, organizační schopnosti
Nabízíme
Pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, pracovní dobu 7-15hod. nebo dle potřeby, stravenky a jiné benefity, 5 týdnů dovolené

Prodávající
Česká pošta, s.p.