Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBSLUHA do provozovny KEBABU V NERATOVICÍCH

OBSLUHA do provozovny KEBABU V NERATOVICÍCH

Neratovice
25. 8. 2016 - 16:01

Hledáme nové členy do týmu pro provozovnu rychlého občerstvení KEBABU v Neratovicích. Přijmeme příjemnou a všestrannou OBSLUHU na pozici PRODAVAČ /PRODAVAČKA.

Požadujeme:
- vyučení nebo praxe vítána
- zdravotní průkaz
- znalost práce na PC- základní, popř. zaškolíme.
- hmotná odpovědnost
- potvrzení o bez/dlužnosti – nebo pokud dluhy máte, musíme být o tom uvědomeni
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost.
- chodit do práce s dobrou náladou a starosti nechávat doma.
- je pro Vás pozdrav a úsměv samozřejmostí
- nevadí Vám, že pro nás bude vždy prvořadá spokojenost zákazníků a tomu se bude vše podřizovat.
- vždy budete muset vědět co nabízíte, jak to chutná.
- preferujeme vždy nekuřáky
- řidičský průkaz skupiny B - budete i rozvážet, pokud bude potřeba.

Pracovní doba : 9.00 - 21:00, pondělí - pátek.

Krátký týden - 2 dny, dlouhý týden - 3 dny

Náplň práce - co u nás budete dělat

- poskytnete našim hostům perfektní servis a jedinečný zážitek z obsluhy
- kebab - prodej u pultu
- úklid celé provozovny

Nabízíme:
- práce na DPP ( po dobu zkoušky) následně na DPČ.
- dlouhodobá nabídka práce
- nástupní mzda 80 Kč/ hodinu + bonusy za odvedené výsledky, navýšení po zkušební době dle zapracování.

V případě zájmu zašlete Vás životopis s fotografií a motivačním dopisem proč zrovna chcete pracovat na této pozici na email: kebab-neratovice@seznam.cz
Nebo volejte na tel:Martin Masopust 777 745 932 nebo Marie Kolčárková +420 777 633 449.
Pohovory se budou konat na adrese v Neratovicích ve firmě Originální Turecký kebab s.r.o. ,Jedová 1360, 27711 Neratovice na základě Vámi zaslaných životopisů a pozvání k pohovoru.

Těšíme se na Vás.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Práce v rychlém občerstvení
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
16000
Požadujeme
Požadujeme: - vyučení nebo praxe vítána - zdravotní průkaz - znalost práce na PC- základní, popř. zaškolíme. - hmotná odpovědnost - potvrzení o bez/dlužnosti – nebo pokud dluhy máte, musíme být o tom uvědomeni - dobré komunikační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost. - chodit do práce s dobrou náladou a starosti nechávat doma. - je pro Vás pozdrav a úsměv samozřejmostí - nevadí Vám, že pro nás bude vždy prvořadá spokojenost zákazníků a tomu se bude vše podřizovat. - vždy budete muset vědět co nabízíte, jak to chutná. - preferujeme vždy nekuřáky - řidičský průkaz skupiny B - budete i rozvážet, pokud bude potřeba. Pracovní doba : 9.00 - 21:00, pondělí - pátek. Krátký týden - 2 dny, dlouhý týden - 3 dny
Nabízíme
Nabízíme: - práce na DPP ( po dobu zkoušky) následně na DPČ. - dlouhodobá nabídka práce - nástupní mzda 80 Kč/ hodinu + bonusy za odvedené výsledky, navýšení po zkušební době dle zapracování. V případě zájmu zašlete Vás životopis s fotografií a motivačním dopisem proč zrovna chcete pracovat na této pozici na email: kebab-neratovice@seznam.cz Nebo volejte na tel:Martin Masopust 777 745 932 nebo Marie Kolčárková +420 777 633 449. Pohovory se budou konat na adrese v Neratovicích ve firmě Originální Turecký kebab s.r.o. ,Jedová 1360, 27711 Neratovice na základě Vámi zaslaných životopisů a pozvání k pohovoru. Těšíme se na Vás.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Zavřít Zavřít
Kupující
ORIGINÁLNÍ TURECKY KEBAB S.R.O.