25.12.2020 19:56   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Zbylé a nezařazené   |   Práce v modelingu
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Profese
Práce v modelingu
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Nabízíme práci sympatickým dívkám do cca 30 let, které jsou dochvilné, férové, spolehlivé, kteří chtějí zkusit něco nového, vydělávat spousty peněz díky své osobnosti a svému zevnějšku. NEBUDETE nuceni dělat cokoliv, co nechcete!!!Vše zakládáme na největší profesionalitě, jakého se dá dosáhnout. Staneš se pánem svého času, určuj si pracovní dobu podle sebe a vydělávej hned při příchodu. Pracuj 7 dnů v týdnu, nebo jeden. Jak ti to vyhovuje. Dále nabízíme bezplatné ubytování, velmi přátelský přístup a mnoho dalšího. Pokud máš zájem o spolupráci, pošly nám aktuální fotky bez retuše postavy a obličeje a tvé eventuální dotazy na mail: [email protected], nebo whatsapp 797899007. Spolupráce možná
Nabízíme
Fér jednání
Cena: Neuvedeno
Popis:

Nabízíme práci sympatickým dívkám do cca 30 let, které jsou dochvilné, férové, spolehlivé,
kteří chtějí zkusit něco nového, vydělávat spousty peněz díky své osobnosti a svému zevnějšku. Minimální výdělek za hodinu je 1000 až 3 000 kč!!!
Staneš se pánem svého času, určuj si pracovní dobu podle sebe a vydělávej hned při příchodu. Pracuj 7 dnů v týdnu, nebo jeden. Jak ti to vyhovuje. Dále nabízíme bezplatné ubytování, velmi přátelský přístup a mnoho dalšího. Pokud máš zájem o spolupráci, pošly nám aktuální fotky bez retuše postavy a obličeje a tvé eventuální dotazy na mail: [email protected], nebo whatsapp 607598507.PS: JSME NAPROSTO DISKRÉTNÍ!!!!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Lenka

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15618498
Počet zhlédnutí:
34 342x
Zhlédnutí detailu:
2 491x