Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Práce / Brigáda v zahraničí - montáž regálových systémů v Německu S NĚMČINOU

Práce / Brigáda v zahraničí - montáž regálových systémů v Německu S NĚMČINOU

Brno
5. 5. 2021 - 09:04
V textu
Prodávající

Popis

Naše firma se zabývá montážemi regálových systémů ve skladech zejména v Západní a Severní Evropě. Nyní sháníme pracovníka na montáž regálových systémů v Německu (Erfurt), který bude také tlumočit šéfmontérovi v Německém jazyce. Je zapotřebí, aby zájemce ovládal Německý jazyk alespoň na úrovni B2. Není nutný doklad, avšak personální oddělení si vyzkouší, zda je úroveň dostačující.
Výjezd z ČR je plánován na neděli 16.5. ve večerních hodinách. Tento výjezd bude trvat cca 3-4 týdny a je zapotřebí jej absolvovat celý. V případě oboustranné spokojenosti je možné v budoucnu ve spolupráci pokračovat na spoustě dalších projektů i v jiných zemích.

Pracuje se 6 dní týdně, denně se pracuje cca 10 h.
Možnost spolupráce je na DPP nebo jako OSVČ, dovednosti, které jsou výhodou a za příplatek jsou také ŘO sk. B, evropský průkaz obsluhy VZV, angličtina.
Doprava a ubytování jsou hrazeny firmou. Čistý výdělek za měsíc u nováčka je v průměru cca 45 000 - 60 000,- Kč dle počtu hodin, dovedností a typu spolupráce (DPP/OSVČ) - s dalšími společnými projekty se odměna zvyšuje.

Prosím vážné zájemce, aby vyplnili náš dotazník na: www.shorturl.at/zJX29.
Po vyplnění Vás bude kontaktovat naše personální oddělení s podrobnými informacemi. Kontaktovat budeme pouze zájemce, kteří vyplní dotazník.

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
12267726317899827709
V textu
Prodávající

Práce / Brigáda v zahraničí - montáž regálových systémů v Německu S NĚMČINOU

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Pirát
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!