Řidič MKD

12.03. 14:33 | Nabídka / Prodám | Práce v zahraničí
Popis:

Firma rejman logistics, s.r.o. hledá vhodného zaměstnance na pozici řidič MKD.

Náplň práce:

převozy zboží Dánsko - Itálie

pracovní dny zhruba 15 dní v měsíci, zbytek měsíce má řidič volný

Požadavky:

řidičský průkaz C + E

profesní průkaz, psychologické testy a digitální karta řidiče

praxe alespoň 1 rok vítána

spolehlivost a časová nezávislost

nástup možný ihned

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení vyplácené v přesném termínu

vyšší základ, 100% stravné + 35% prémie

minimální čistý plat komplet za půlměsíční pracovní fond 37 000Kč (více při osobním jednání)

zaměstnanecké benefity, věrnostní příplatky

přesčasy a ostatní příplatky placené ze zákona

práce ve stabilní společnosti

HPP na dobu neurčitou

pojištění léčebných výloh při cestách do zahraničí hrazené v plné výši

nový vozový park v plné výbavě

V případě zájmu nás kontaktujte na číslo nebo e-mail:

+420 723 630 170, marketa.rejmanova.ml@pavelrejman.cz, +420 602 180 190 lubor.lacina@pavelrejman.cz

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Cheb

Číslo inzerátu:

13831139

Počet zhlédnutí:

34 019x

Zhlédnutí detailu:

263x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 574 inzerátů