Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Elektromontéri rozvádzačov v Nemecku na pracovnú zmluvu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Elektromontéri rozvádzačov v Nemecku na pracovnú zmluvu

Celá ČR
24. 4. 2018 - 12:26
Dohodou
Prodávající

Popis

Hľadáme šikovných elektrikárov na výrobu technologických rozvádzačov a rozvádzačov pre polifunkčné objekty. Práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu a poriadku.
Miesto práce – okolie Stuttgartu.
Nástup od: každý pondelok

Pracovná náplň

Ako elektromontér rozvádzačov budete samostatne pracovať na rôznych zadávateľov na výrobe rozvodných skríň a obslužných panelov, preto zamestnávateľ očakáva skúsenosti v oblasti:

• samostatného spracovania kovových materiálov podľa projektovej dokumentácie
• montáže vnútorných mechanizmov pre umiestnenie kabeláže a komponentov
• kompletizácie kabeláže podľa schém elektroinštalácií
• práce podľa stanovených protokolov

Miesto: Nemecko, Baden Württenberg
Klient: Nemecké elektrofirmy

Požiadavky

• komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2 / B1. Nie je nutná znalosť jazyka u všetkých elektrikárov ak sú v skupinách
• ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
• prax v odbore min 2 roky,
• je potrebné mať vlastné auto,
• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

Ponúkame

• nástupný plat :11,83€ /h +45€ diéta na každý odpracovaný deň
• po 9 mesiacoch 12,50€ + 50€ diéta
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom,nie robotnícka ubytovňa
• týždenné zálohy od 100€-200€
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
• Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
• možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna.

Ak Vás naša ponuka oslovila prosím Vás pošlite nám svoj profesionálny životopis v nemeckom jazyku na info@prestigework.eu

Kontaktovať nás môžete na čísle: +421950/654464
Kontaktná osoba: Mgr. Keszeli Annamária

www.prestigework.eu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Prestige Work
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!