30.03.2020 19:38   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Práce v zahraničí   |   Práce v zahraničí
Cena: Neuvedeno
Popis:

Rakouská stavební firma v Linzi hledá fasádníky na hlavní pracovní poměr pro dlouhodobou práci v Rakousku, převážně v oblasti Linz, vzdálené od českých hranic 55 km. Možnost přijetí kompletní fasádnické party, případně i jednotlivců. Mzda a ostatní podmínky dle dohody. Jedná se o samostatnou práci na velkých stavbách. Základní znalost němčiny alespoň u jednoho z fasádnické party. Nabídky je možné zasílat na email: [email protected]

Samozřejmě, v období opatření proti koronaviru není inzerát zcela aktuální. Domníváme se, že zákaz cestování do Rakouska pro pendlery může být PR akce vlády, která vyslyšela připomínky některých závistivců. Nikdo s určitostí neprokázal, že se pendler nakazil právě při práci v Rakousku, a ne zrovna při pobytu v ČR. V některých příhraničních oblastech v Rakousku je výskyt koronaviru dokonce nižší než v ČR. Objektivně řečeno, statistický počet nakažených koronavirem v jednotlivých zemí není ani tak moc závislý na skutečném počtu onemocněných, ale na tom, v jakém masovém měřítku se testy na koronavir provádějí.

V žádném případě nechceme kritizovat vládu za opatření proti koronaviru. Nejsme v této problematice dostatečně fundovaní a ani nemáme dostatek objektivních informací. Nezbývá nic jiného, než posečkat, než se situace dostane do normálu. A to jak tady v ČR, tak v Rakousku, kde v některých případech (a to i na stavbách) jsou opatřeni v souvislosti s koronavirem ještě přísnější než v ČR.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Eduard Vachta
Telefon: 731 468 461

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15449096
Počet zhlédnutí:
24 882x
Zhlédnutí detailu:
264x