07.09.2020 20:18   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Práce v zahraničí   |   Práce v zahraničí
Cena: Neuvedeno
Popis:

Do malé rodinné firmy ve vesnici Döbra blízko české hranice směr Drážďany (ca 35km od UL) hledáme obsluhu / seřizovače CNC strojů.

Náplň práce:
- nastavení / programování CNC strojů (Fanuc)
- obsluha CNC strojů (výměna oleje, odstraňování hoblin, vkládání tyčí do strojů, skládání výrobků do košů)
- provádění údržbových prací
- měření dle výkresů - zacházení s měřidly (např. posuvka, mikrometr)
- příprava náměrových protokolů prvních dílů

Požadavky:
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- odpovídající odborné vzdělání nebo praxe na obdobné pozici
- schopnost číst technické výkresy
- dovednost používat měřidla
- smysl pro zodpovědnost a pečlivost
- vlastní auto

Jedná se o dvousměnný provoz, odpolední a noční směna (12:00 - 22:00, 22:00 - 8:00), 4 dny v týdnu (po-čt).
Pracovní smlouva na dobu neurčitou přímo u zaměstnavatele.
Mzda od 2500€ hrubého dle zkušeností, bonus za produktivitu až 10%, příplatky za noční směny, vánoční prémie.

Odpovědi prosím zasílat pouze na e-mail: [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Markéta Johanides
Telefon: 731 020 692
Odkaz: http://www.praezimat.de/pages…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15632011
Počet zhlédnutí:
1 296x
Zhlédnutí detailu:
199x