Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Elektrikář/elektronik : Německo, Berlín

Elektrikář/elektronik : Německo, Berlín

Celá ČR
17. 3. 2023 - 12:33
V textu

Pro našeho partnera, stabilní a silnou německou společnost hledáme nové kolegy. Místo výkonu práce : Berlín
Co nabízíme ?
- HPP/ německá smlouva na dobu neurčitou
- Mzda 2.500 - 3.500,- Eur/měs.
- Firemní benefity
- 30 dnů dovolené
- Možnost kariérního růstu
Co od Vás očekáváme ?
- Ukončené vzdělání v oboru ( Elektrikář, elektronik pro průmyslové inženýrství, montér
elektrických systémů. a pod.)
- Orientace v technických plánech / zákl. zkušenosti z oblasti elektrotechniky
- Základní znalost NJ jazyka ( komunikační němčina )
- ŘP.sk. B
- Ochota k příležitostným montážním pracím
- Zodpovědnost / pracovitost / spolehlivost
Co Vás čeká ?
- Práce v oblasti příměstské/mezinárodní dopravě při instalaci systémů distribuce energie na nádražích v oblasti kolejí, stejně jako na výstavbě údržbě a opravách osvětlovacích systémů a spotřebitelských sítí.
- Podpora při vykonávání elektrotech. prací dle tech. dokumentace
- Pokládání/zapojování kabelů elektrického vedení ( kolejiště )
- Stavba rozdělovačů / distribučních systémů + jejich zapojení
- Instalace osvětlovacích systémů ( vč. LED techniky ).+ uvedení do provozu
- Konstrukce a údržba napájecích systémů a pod.
Pokud Vás pracovní příležitost oslovila, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu : naborovecentrum@simixmorava.cz, +420 771 133 674.

Prodávající
SIMIX MORAVA s.r.o.