Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Logistický operátor na letišti v Lipsku - 2300€ + ubytování

Logistický operátor na letišti v Lipsku - 2300€ + ubytování

Celá ČR
12. 10. 2021 - 11:12
55 000 Kč

Popis

Popis pracovní pozice
- nakládka a vykládka balíků
- odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
- označování speciálních boxů

Požadujeme:
Máš pokročilou úroveň německého jazyka nebo ovládáš základy němčiny, ale máš pokročilou angličtinu? Jsi fyzicky zdatný a ochotný pracovat i na noční směny?
Tak jsi ten koho hledáme :)

Nabízíme:
- Hrazené ubytování ve městě Leipzig – vlastní 1+kk (500 EUR)
- Hrazená cesta do města Leipzig
- Hrazená a zajištěná cesta do práce
- Mzda 2300 EUR/měsíčně
- Také máš zajištěné a hrazené testy na COVID-19
- Smlouva je na HPP

Takže pokud tě láká práce v zahraničí, nebo víš o někom pro koho by to byla skvělá příležitost, dej nám vědět!

Telefon: +420 778 966 593

E-mail: monika.dokoupilova@dekra.com

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu aby, zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Prodávající
Martina Kvapilová