Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Maliari - Nemecko Leipzig/Halle (Saale)

Maliari - Nemecko Leipzig/Halle (Saale)

Celá ČR
20. 4. 2021 - 21:24

Firma JK Dienstleistungen hľadá skúsených maliarov s praxou na dlhodobú spoluprácu do Nemecka. Aktuálne hľadáme partiu 6 maliarov pre práce na prístavbe strednej školy v Leipzigu s pokračovaním práce v štátnej budove v Halle.

Náplň práce:

- Prekrytie svetiel a iných zabudovaných súčastí pred maľovaním
- Brúsenie, špachtlovanie a stierkovanie stien pred maľovaním
- Nanášanie základného náteru a záverečnej farby
- Maľovanie systémom Airless

Požiadavky pre spoluprácu:

- Aktívna živnosť min. 2 mesiace
- Dokument A1
- Freistellungsbescheinigung (Freistellung) podľa §48b
- Životopis s dokladovanou praxou min. 2 – 3 roky
- Výučný list
- Ovládanie technológie Airless (výhodou je vlastný airless stroj)
- Základné náradie a maliarske oblečenie
- Organizačné schopnosti a samostatnosť
- Vlastné auto

Výhody spolupráce:

- Fakturácia 7 dní a splatnosť 14 dní
- Dlhodobá spolupráca
- Zabezpečené a hradené ubytovanie našou firmou
- Podpora z našej strany

Pracuje sa na Zmluvu o dielo a faktúruje sa priamo pod nemeckou firmou JK Dienstleistungen.

Nástup: 26. 4. 2021
Hodinová mzda: 17 - 18€
Pracovný čas: 55 – 60 hod./6 dní v týždni
Miesto výkonu práce: Leipzig/Halle
Doba trvania: 6 – 8 mesiacov
Turnusy: podľa dohody
Práca pre SZČO

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu slovakia.jkdienstleistungen@gmail.com alebo telefonicky na čísle 0911 951 630.

Tešíme sa na našu spoluprácu!

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
49819588381745612036

Prodávající
JK Dienstleistungen