Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Dílenský technik / Elektronik, mechanik : Německo - Drážďany

Dílenský technik / Elektronik, mechanik : Německo - Drážďany

Celá ČR
16. 3. 2023 - 14:39
V textu

Pro našeho klienta, sídlícího v oblasti Drážďan, zabývajícího se výrobou polovodičů na mezinárodní nejvyšší úrovni, hledáme nové kolegy, kteří chtějí tvořit a posouvat technologický vývoj kupředu.

Co Vám nabízíme ?
- HPP / německá smlouva u úspěšného německého zaměstnavatele
- Mzda 2500 - 2800 Eur Brutto/ měsíc + řadu benefitů
- Možnost seberealizace / perspektivní práci
- 30 dnů dovolené
- Respekt / týmová spolupráce

Co od Vás očekáváme ?
- Komunikativní znalost NJ jazyka
- Ukončené vzdělání v oboru ( Elektrotechnik/mechanik a pod.)
- Manuální zručnost / technické myšlení
- Nadšení pro techniku ( zaučení kandidátů bez tech. vzdělání )
- Schopnost pracovat v týmu / pracovitost

Co Vás čeká ?
- Generální opravy a servis příslušenství pro průmysl
- Odstartování závad, údržba, provádění oprav
- Montáž a kontrola funkčnosti, balení a vyskladňování
- Dodržování ekolog., zdrav. a bezpečnostních požadavků

Pokud Vás pracovní příležitost oslovila, Vaše životopisu zasílejte na e-mailovou adresu : naborovecentrum@simixmorava.cz, + 420 771 133 674.

Prodávající
SIMIX MORAVA s.r.o.