Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Manažer kvality - Německo

Manažer kvality - Německo

Celá ČR
17. 3. 2023 - 12:25
V textu

Pro našeho zákazníka, jednu z předních společností zabývající se zpracováním plastů, která na trhu působí od roku 1990, hledáme novou posilu do týmu. Vhodné pro M/Ž.
Co nabízíme ?
- HPP / německá smlouva / Velmi atraktivní mzdové ohodnocení, dle zkušeností/kvalifikace
- Příspěvek na penzijní a stavební pojištění, stravné, školka pro děti
- Další atraktivní benefity, dle vlastního výběru / 28 dnů dovolené / Ubytování zabezpečeno
- Neformální a příjemnou atmosféru / možnost seberealizace
Co od Vás očekáváme ?
- Technické vzdělání, nejlépe VŠ nebo srovnatelné ukončené inženýrské vzdělání
- Znalost NJ a AJ jazyka slovem/písmem
- Znalost základů měřící techniky / plánování zkoušek / Interní auditor ISO/TS 16949
- Manažer kvality/zmocněnec kvality se specifickými znalostmi požadavků ISO/TS 16949
- Užívání a orientace klíčových nástrojů automobilového průmyslu ( P-/D-FMEA,SPC,MSA)
- Silné komunikační schopnosti / vysoká úroveň nasazení
- Organizační schopnosti / orientace na kvalitu
- Osobní iniciativu / spolehlivost / schopnost práce v týmu
- Zkušenosti s vedením zaměstnanců / Základní znalost managementu kvality ISO TS 16949
Co Vás čeká ?
- Analýza dat z oblasti kvality / příprava reportů pro vedení
- Podpora dodržování standardů, dle požadavků zákazníků
- Kontrola provádění interních auditů a dodržování následných opatření
- Zavádění a neustálé zlepšování integrovaného systému řízení
- Komunikace ohledně specifických systémových požadavků zákazníka
- Podpora při plánování a provádění dodavatelských auditů
- Plánování změnových zkoušek výrobků / Účast na - moderování D-a P- FMEA
- Podpora při tvorbě testovacích plánů pro zajištění kvality
- Zodpovědnost za zákaznický portál / Implementace specifikací
- Plánování a realizace pokynů pro zaměstnance ve vlastním oddělení a jejich školení
Pokud Vás pracovní příležitost oslovila, Vaše životopisy nejlépe v NJ popř. AJ jazyce zasílejte na e-mail : naborovecentrum@simixmorava.cz, +420 771 133 674.

Prodávající
SIMIX MORAVA s.r.o.