Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí

Wellness masérka v Hotely

Zahraničí
31. 8. 2024 - 18:13
V textu

Popis

Požadujeme:
Základné wellnes masérske skusenosti.
Základny masérsky certifikát
Radost z práce.
Kontakt s hosťami Hotela

Nabízíme:
Stabilnú prácu v 4,5 * Sterne Hotel Eibsee v Nemeckých horách pri jazere.
Oficiálna Nemecká pracovná zmluva
+ Hotelová strava
+ Ubytovanie
+ všetky poistenia

Bol som poverený Personálnym manažmentom 4,5* Sterne Hotela Eibsee pomôcť vybrať masérku zo Slovenska a Česka.
Som profesionálny masér Aurel Majercak v Hotely Eibsee kde hľadajú masérku.
Masérka ochorela a akútne potrebujeme náhradu.
Práca je nenáročná.
+ Tringelty vyplácané v ten deň v plnej výške. ( Obrovská výhoda oproti ostatným hotelom !)

Náplň práce:
Základné wellness masáže. 30min. a 50min. ( Obrovská výhoda oproti ostatným hotelom !)
Prípadne môžem doučiť. ( Obrovská výhoda oproti ostatným hotelom !)
Základná komunikácia v nemeckom jazyku

Plat:
2450€ bruto mesačne.
Výplata bez oneskoreni hneď začiatkom nového mesiaca! ( Obrovská výhoda oproti ostatným hotelom !)

Životopisy v Nemeckom jazyku zasielajte na :
amajercak@gmail.com

Za všetky dokumenty vopred Ďakujeme.
Do 7dni Oslovíme vybraných uchádzačov v CZ SK jazyku. ( Obrovská výhoda oproti ostatným hotelom !)

Vaše podklady zasielajte na e-mal:

Tešíme sa na spoluprácu s Vami
Profesionálny masér
Aurel Mayercak

Prodávající
a majercak