Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Tantrická masérka Norsko

Tantrická masérka Norsko

Zahraničí
1. 1. 2021 - 10:55
100 000 Kč

Popis

Popis pozice - TANTRICKÁ MASÉRKA
Možnosti pro nové i zkušené masérky a terapeutky
!!!!NEJEDNÁ SE O EROTICKÉ MASÁŽE NEBO SEXUÁLNÍ SLUŽBY!!!! Nejsme salon kde Vás budeme nutit k něčemu nelegálnímu!!! Proto prosím nepište nám pokud nechcete dělat pravou Tantru.
Požadujeme:
Dobrý vzhled, váha do 70 kg. VĚK OD 18 LET A NENÍ OMEZEN- ZÁLEŽÍ NA VZHLEDU!!! Neomezujeme nikoho a nebereme jen ženy do 30 let! Pokud nemáte certifikát mohu zaučit za poplatek. Požadujeme zodpovědnost, profesionální přístup k práci a klientům, učit se novým věcem, seriozní jednání,zodpovědnost, komunikativní angličtinu, udržování čistoty v domě! Jako firma se řídíme norským zákonem, takže požadujeme dodržovat norské pravidla a zákon, s kterým budete obeznámeni při tel. pohovoru.
Praxe v oblasti masáží vítána, ale není podmínkou.
Kontakt jen přes e-mail : meladre2@seznam.cz ,společně prozkoumáme, zda je tantra a péče o tělo tou správnou cestou pro Váš osobní a profesní rozvoj. Těšíme se na Vás a na možnost sdílet tuto krásnou cestu tantrického poznání a péče s Vámi.
V případě zájmu jen na email nám prosím zašlete váš životopis, věk, výška , váha, aktuální fotky , hlavně telefonní kontakt, kde Vám budeme volat po vzájemné domluvě pracovního pohovoru. Berte prosím na vědomí že pokud se Vám nedovoláme, upřednostníme někoho jiného. Respektujte prosím náš čas tak jako my respektujem ten váš!
Nabízíme:
Ubytování zdarma, výplata každý den. Výdělek závisí na profesionálním přístupu a zodpovědnosti v práci, dovedností , spolupráci, zkušeností i vzhledu. Měsíčně v rozmezí od 50 do 120 tisíc.
Týdenní nebo měsíční turnusy, dlouhodobá spolupráce vítána. :-)
V případě dlouhodobé spolupráce možnost zajištění trvalého pobytu v Norsku na základě pracovní smlouvy a zajištění ID number- norské rodné číslo.Něco o nás: jsme norská firma zabývající se masážemi.Máme několikaletou zkušenost s norskými klienty a systémem v Norsku kde odvádíme danně. Naše firma stojí při vás , zde se můžete citit v bezpečí!

Prodávající
Firma Amazing Evolution a.s