Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Terénní technik - Německo/Drážďany (cestování po Evropě )

Terénní technik - Německo/Drážďany (cestování po Evropě )

Celá ČR
16. 3. 2023 - 15:18
V textu

Pro našeho klienta, společnost sídlící v oblasti Drážďan, zabývající se výrobou polovodičů na nejvyšší mezinárodní úrovni, hledáme ambiciózní kandidáty, kteří chtějí tvořit budoucnost a posouvat technologický vývoj kupředu.

Co Vám nabízíme ?
- HPP / německá smlouva
- Perspektivní práci v jednom z nejmodernějších oborů
- Zajímavou pracovní pozici u úspěšného stabilního zaměstnavatele
- Mezinárodní tým motivovaných kolegů připravených Vám pomáhat
- Pracovní kontakty se zajímavými zákazníky
- Velmi atraktivní mzdové ohodnocení + Benefity
- Možnost seberealizace a vlastní míru rozhodování
- 30 dnů dovolené
- Respekt / týmovou spolupráci

Co od Vás očekáváme ?
- Proaktivní osobnost, která je orientována na výkon
- Ukončené inženýrské studium nebo vzdělání v oboru mechatroniky, procesního
inženýrství, procesního strojírenství, elektrotechniky apod.
- Schopnost analyzovat a řešit problémy
- Pro zákaznická orientace a výborné komunikační schopnosti
- Znalosti oboru elektroniky a mechaniky a zároveň z hydrauliky a pneumatiky
- AJ / aktivní znalost
- Ochotu cestovat po Evropě (cca 70 % - Itálie, Holandsko, Francie a Německo)

Co Vás čeká ?
- Dohled nad optimalizací a modernizací vysoce inovativních zařízení a zlepšování jejich
výkonu
- Zodpovědnost za procesní a elektronické zprovoznění našich zařízení u zákazníka
- Podpora zajištění funkčnosti a plynulosti výrobních procesů
- Pravidelné servisní úkony a poradenství našim zákazníkům ohledně optimalizace systémů
- Úzká koordinace činností s odbornými odděleními a projektovým managementem
- Spolupráce s obchodním oddělením a podpora technického poradenství našich zákazníků

Pokud Vás pracovní příležitost oslovila, Vaše životopisy, nejlépe v AJ jazyce na e-mailovou adresu : naborovecentrum@simixmorava.cz, +420 771 133 674.

Prodávající
SIMIX MORAVA s.r.o.