Home Práce, zaměstnání Zbylé a nezařazené Životopisy uchazečů

Údržbář Řidič sk. B

Zlínský kraj
22. 4. 2024 - 15:45
Dohodou
Kupující

Popis

“Zkušený údržbář s bohatými zkušenostmi hledá nové příležitosti v Zlínském kraji!”

Jsem 59letý profesionál, který nabízí své služby v oblasti údržby. S více než devíti lety zkušeností v řízení a mezinárodní dopravě. Absolvoval jsem střední školu a jsem hrdý na svou výbornou fyzickou kondici, která mi umožňuje zvládat náročné údržbářské práce.

Vlastním širokou škálu nářadí, která je nezbytná pro kvalitní údržbu a opravy. Jsem flexibilní a otevřený různým formám spolupráce, ať už se jedná o HPP, DPČ, ZPP, nebo dohodu. Můj možný nástup je od června, ale jsem ochoten se přizpůsobit vašim potřebám.

Vyrůstal jsem a žiji na chalupě, což mi poskytlo nejen praktické dovednosti, ale i hluboké porozumění pro práci, kterou dělám. Jsem hrdý na svou práci a přistupuji k ní s vážností a pečlivostí, což se odráží v kvalitě mé práce.

Pokud hledáte spolehlivého, zručného a zkušeného údržbáře, jsem přesně ten, koho potřebujete. Nabídněte mi příležitost a já vám ukážu, že jsem ten pravý člověk pro vaši firmu. Mám bohaté zkušenosti v různých oborech a vynikající manuální zručnost, které jsou zárukou spokojenosti.

Hledám práci údržbáře v lokalitách Valašské Meziřičí, Holešov, Hulín, Bystřice pod Hostýnem, Vsetín a přilehlém okolí. Jsem zvyklý pracovat samostatně i v týmu a vždy dbám na to, aby byla práce odvedena na nejvyšší úrovni.

Můj profesionální přístup a zodpovědnost jsou základem mé práce. Jsem pečlivý, důsledný a vždy dodržuji stanovené termíny. Moje práce je moje vášeň a věřím, že to ocení každý zaměstnavatel.

Neváhejte mě kontaktovat pro další informace nebo pro domluvení osobního setkání. Jsem připraven se s vámi setkat a probrat, jak mohu přispět k úspěchu vaší firmy. Děkuji za vaši pozornost a těším se na možnost spolupracovat.

Základní údaje

Oblast inzerce
Zlínský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
69024588056910066354
Dohodou
Kupující

Údržbář Řidič sk. B

Zavřít Zavřít
Kupující
Standa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!