Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OPERÁTOR VE VÝROBĚ V KOLÍNĚ – NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 32 740 KČ!

OPERÁTOR VE VÝROBĚ V KOLÍNĚ – NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 32 740 KČ!

Opava
1. 6. 2021 - 16:02
35 666 Kč

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic v Kolíně hledá do svého týmu nové zaměstnance.
Nabízíme Vám ubytování s příspěvkem a mnoho dalších bonusů.

Náplň práce:
– výroba automobilů značky Toyota
– lisování, svařování, lakování, montáž, logistika a kontrola kvality.

Požadujeme:

– fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
– předchozí praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:

– po nástupu výdělek až 32 740 Kč, po 6 měsících až 35 666 Kč
– příplatky za odpolední a noční směny
– docházkový a výkonnostní bonus
– 25 dní dovolené k čerpání ročně
– ubytování s příspěvkem
– dotované stravování v areálu závodu

Ozvěte se ještě dnes na telefonní číslo +420 770 108 585!

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Odměna v Kč/měs
35660

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Marek Comac