Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Manažer výroby / technik – Poptávka po šikovném zaměstnanci

Manažer výroby / technik – Poptávka po šikovném zaměstnanci

Jihomoravský kraj
10. 5. 2019 - 10:49

Jsme rodinné truhlářství s 25letou tradicí a stabilní pozicí na trhu. Náš nábytek vyrábíme pečlivě na moderních strojích a máme spokojené zákazníky po celé ČR. Je pro nás důležitá důslednost, kvalita a dobře odvedená práce.
Pokud to máte podobně, jste náš člověk a třeba hledáme právě vás:
Koho hledáme?
Šikovného kolegu s organizačními schopnostmi a praktickým myšlením.
Jste to vy?

Náplň práce:
•Zpracovávání podkladů k výrobnímu procesu ve spolupráci s obchodním a projektovým oddělením (potřebný materiál a jeho množství, schvalování hodin potřebných na zakázce, plán práce)
•Kontrola výkresové dokumentace a prezentace postupu výroby
•Spolupráce s dodavateli, řešení objednávek a dodávek pro výrobu
•Zaměřování projektů u klientů a komunikace s nimi
•Koordinace procesu zakázky, vedení výroby, spolupráce s montáží a dílnou
•Dohled nad odevzdáním a montáží zakázky u klienta
•Odpovědnost za kvalitní a rychlou práci v procesu celé výroby

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Truhlář, stolař
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
32000
Požadujeme
•Zkušenosti s realizací zakázek •Praxe v oboru •Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup •Orientace v programu CAD a základní schopnost čtení výkresové dokumentace •Řidičské oprávnění skupiny B •Chuť do práce :)
Nabízíme
•Nástupní plat 25.200,- – 37.500,- Kč – kdo dobře pracuje, dostane dobře zaplaceno •Pohodová firma s hezkým zázemím, čistá práce s pravidelným příjmem •Jednosměnný provoz v oddělených útulně zařízených kancelářích •Budeme s vámi počítat! - Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Prodávající
Radim Spáčil