Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodník s nemovitostmi

Obchodník s nemovitostmi

Praha
27. 7. 2016 - 10:55

Máte dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání ? Zajímá Vás obchod s nemovitostmi? Jste komunikativní ? Domluvíte se cizím jazykem ? Chcete získat skvělou příležitost, jak nastartovat svou kariéru? Rádi byste pracovali pro společnost, ve které nebudete mít nouzi o pracovní příležitosti?

PŘIHLASTE SE K NÁM!

Náplň práce:
* příprava investičních záměrů pro koupi luxusních nemovitostí
* analýza trhu s nemovitostmi
* kooperace s partnery
* zpracování dat od klientů
* zajištění a zpracování inovativních nápadů k zajištění lukrativnějšího prodeje nemovitosti

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
* SŠ nebo VŠ vzdělání (nejlépe obchodní zaměření) * zájem o oblast trhu s nemovitostmi * cizí jazyk na komunikativní úrovni (min. B1) * znalost práce na PC * zkušenosti s programy MS Office (Excel, Word)
Nabízíme
* zázemí pobočky v centru Prahy * práci v perspektivním oboru * obchodní podpora pro nové obchodníky * flexibilní pracovní doba * dovolená 60 dní v roce * procentuální slevy do restaurací v Praze * procentuální slevy na volno-časový a zážitkový sport pro sebe i přátele * slevové kupony na nákupy sportovního a elegantního oblečení

Zavřít Zavřít
Kupující
Vaclav Hejátko