Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka jednatele společnosti

Asistentka jednatele společnosti

Nové Město
25. 1. 2024 - 14:36
V textu

Popis

Popis pozice:
Hledáme asistentku, která bude schopná poskytovat administrativní zázemí jednateli společnosti. Ideální kandidát/ka bude mít dobré organizační schopnosti, schopnost efektivně komunikovat a řešit problémy. Tato pozice zahrnuje rozmanité úkoly, včetně správy kalendáře, organizace schůzek, komunikace s klienty a další administrativní úkoly.

Vaším hlavním úkolem bude:
Administrativní podpora jednatele společnosti,
zpracování příslušné agendy,
evidence, archivace a formátování dokumentů,
zkušenost práce s programem pohoda výhodou,
příprava materiálů pro jednání,
evidence a zpracování pošty,
vedení diáře a kanceláře,
řešení samostatných úkolů.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadavky: SŠ/VŠ – obchod, ekonomika, není však podmínkou, zkušenosti a praxi v administrativní činnosti na pozici asistent/ka min. 1 rok, znalost práce s PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook ), příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci. Zkušenost práce s programem Pohoda výhodou.
Nabízíme
Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, skvělý kolektiv, zaměstnanecké výhody a bonusy, využití jazykových znalostí, dobré platové ohodnocení, nástup ihned. Odměna: 35 000 - 40 000 tis kč/měs

Základní údaje

Oblast inzerce
Nové Město
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
12935114658076699309
V textu

Prodávající
olga zulakova