Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodně technický pracovník

Obchodně technický pracovník

Plasy
9. 8. 2017 - 16:18

Popis

Náplň práce:
• zpracování nabídek, výběrových a poptávkových řízení
• získávání nových zákazníků a udržování stávajících
• technické řešení zakázek
• obchodní jednání se zákazníky, uzavírání smluv o dílo

V případě zájmu o uvedené pracovní místo prosím zasílejte své životopisy s fotografií
na mailovou adresu: info@okna-juha.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
26000
Požadujeme
Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické/obchodní zaměření • obchodního ducha a schopnost budovat dlouhodobé obchodní vztahy • předchozí praxe na obchodní pozici výhodou • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, Outlook, Internet, Klaes) • flexibilitu, pozitivní přístup a vstřícnost • pečlivost, svědomitost, schopnost samostatné práce • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost
Nabízíme
Nabízíme: • stabilní pracovní zázemí úspěšné, prosperující společnosti • příjemné pracoviště v menším kolektivu v Babiné (Plasy) nebo v Plzni • motivující finanční ohodnocení • příplatky za uzavřené zakázky • práce na plný úvazek • prostor pro seberealizaci • adaptační program • náborový příspěvek, nástup možný po dohodě

Zavřít Zavřít
Kupující
OKNA JUHA s. r. o.