29.05.2017 15:41   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Profese
Místo výkonu práce
Odměna za práci
600 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Nemáte skoro žádnou předchozí zkušenost s danou firmou. Budete vyplňovat dotazníky pravdivě a čestně. Základní znalost práce s pc.
Nabízíme
Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle aktivity. Výplata ihned po ověření vyplnění formuláře na váš účet. Jednoduchá práce z pohodlí domova.
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledáme brigádníky, kteří by provedli online průzkum v rámci finančího trhu České Republiky.

Náplň práce: provedení zadané akce, prohlédnout si webové stránky firmy, vyplnit formulář.

Finanční ohodnocení, dle projektu od 300 - 600 za provedený průzkum.

Časově to vychází průměrně 2 hodiny na jeden průzkum.

V případě zájmu pište na email [email protected]

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Jiří Franěk
Telefon: 77 365 093
Skype: Newermoore
Odkaz: http://ziskejtepenize.cz/mystery…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13094930
Počet zhlédnutí:
5 121x
Zhlédnutí detailu:
203x