22.11.2017 13:00   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR
Obor činnosti
Administrativa
Profese
Místo výkonu práce
Ostrava
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- spolehlivost - výbornou znalost MS Office - pečlivost - komunikativnost - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme
- stálou a zajímavou práci v příjemném prostředí stabilizované firmy na českém trhu - firemní benefity (služební auto, stravenky aj.)
Cena: Neuvedeno
Popis:

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici asistentky v Aukční síni. Jedná se o práci administrativního charakteru, která zahrnuje i komunikaci se zákazníky.
Náplň práce: veškeré činnosti spojené s chodem kanceláře (komunikace se zákazníky, sepisování smluv, zadávání inzerce, korespondence, drobný úklid). V případě Vašeho zájmu zašlete životopis i s fotografií na uvedený email.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Petr Brácha
Telefon: 736 665 900

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13397876
Počet zhlédnutí:
3 620x
Zhlédnutí detailu:
307x