Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka

Asistentka

Ostrava
22. 11. 2017 - 13:00

Hledáme vhodnou kandidátku na pozici asistentky v Aukční síni. Jedná se o práci administrativního charakteru, která zahrnuje i komunikaci se zákazníky.
Náplň práce: veškeré činnosti spojené s chodem kanceláře (komunikace se zákazníky, sepisování smluv, zadávání inzerce, korespondence, drobný úklid). V případě Vašeho zájmu zašlete životopis i s fotografií na uvedený email.

Obor činnosti
Administrativa
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- spolehlivost - výbornou znalost MS Office - pečlivost - komunikativnost - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme
- stálou a zajímavou práci v příjemném prostředí stabilizované firmy na českém trhu - firemní benefity (služební auto, stravenky aj.)

Asistentka

Prodávající
Petr Brácha