Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Řidič/ka MKD

Plzeňský kraj
10. 9. 2024 - 17:07
55 000 Kč

Popis

**Hledáme řidiče nebo řidičku MKD**

Do naší malé rodinné společnosti hledáme spolehlivého a zkušeného řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu (MKD). Pokud máte praxi alespoň 1-2 roky v řízení nákladních vozidel a hledáte zaměstnání s pravidelnými trasami a zajímavým finančním ohodnocením, jste tím pravým kandidátem pro naši spolupráci.

Náplň práce:
- Řízení kamionu na mezinárodních trasách CZ/DE/ okrajově SK (nájezd cca 8000-9000km měsíčně)
- Jízdy po-pá, víkendy ne (Vozidlo je téměř denně v ČR, pro zájemce z okolí dálnice D5 možnost parkovat v týdnu doma)
- Dodržování harmonogramu přeprav
- Zajištění správné nakládky a vykládky
- Péče o svěřené vozidlo a další majetek firmy

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny C+E
- Platný profesní průkaz a kartu řidiče
- Dopravně psychologické vyšetření
- Zkušenosti s mezinárodní přepravou (výhodou, ne podmínkou)
- Spolehlivost, flexibilitu a samostatnost
- Dodržování předpisů, zejména nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 561/2006 o dobách řízení, přestávkách a dobách odpočinku

Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení (základ + diety + 13. plat) Cca 50 - 60.000Kč měsíčně podle výkonu resp. délky měsíce
- Pravidelné, opakující se trasy
- Vozidlo VOLVO FH4 500 XL s návěsem KÖGEL
- Služební osobní automobil pro dojezd na parkoviště
- Služební mobilní telefon s neomezeným datovým tarifem
- Zaměstnání na HPP
- Firemní benefity (možnost hrazeného školení, pojištění, pracovních oděvů, atd.)

Parkujeme v Nýřanech. V ČR nakládáme a vykládáme téměř vždy okolo dálnice D5. Tato nabídka je proto vhodnější pro zájemce s bydlištěm v okolí D5 (Plzeň - Rozvadov).

Nástup možný po domluvě ihned, nebo od 1. 11. 2024.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Těšíme se na spolupráci!

**Kontakt:**
E-mail: vaclav.bulka@centrum.cz
Telefon: +420 775 087 609

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
55000

Vhodné i pro

Důchodce

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
14094380632391870409
55 000 Kč

Prodávající
Václav Bulka