Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Švadlenka/šička Vyškov

Švadlenka/šička Vyškov

Vyškov
27. 7. 2022 - 17:57
Dohodou
Kupující

Máš ráda různorodou práci? Bavilo by tě pracovat u Mimouška? Hledáme právě TEBE!

Kdo je Mimoušek?

Mimoušek právě slaví 3 roky a neustále roste. Vyrábíme ručně šité věci pro maminky a miminka pod značkou Mimoušek. Velkými hity jsou naše kojící polštáře a zavinovačky. Kromě toho u nás najdeš desítky dalších značek od různých výrobců. Naším cílem je poskytovat maminkám kompletní servis v době mateřství, tedy od početí až do cca 4. roku dítěte. K tomuto účelu slouží eshop s tisíci produkty a nyní nově otevřená prodejna.

Náplň práce

Šití dětského oblečení
Přicházet s novými nápady a návrhy (seberealizace)
Vyřizování e-shopových objednávek
Kontakt se zákazníkem na prodejně
Co požadujeme?

Nadšení do práce
Spolehlivost
Chuť se učit novým věcem
Praxe se šicím strojem výhodou, případně naučíme

Co nabízíme?

Motivující finanční ohodnocení
Čisté a moderní klimatizované prostředí
Mladý kolektiv
Káva, pitný režim na pracovišti
Práci pro ty nejmenší, která vás bude naplňovat
Pracovní dobu je možné přizpůsobit i maminkám na mateřské
Kde pracujeme?

V moderní šicí dílně ve Vyškově, areál RAMI CZ, Cukrovarská 498/13.

Jaký pracovní poměr nabízíme?

DPP, DPČ, ŽL.

V případě spokojenosti obou stran možnost i hlavního pracovního poměru.

Preferujeme práci u nás, jste-li však externí švadlenka a máte kompletní vybavení doma, můžete nás také kontaktovat.

Nejsme šicí fabrika, kde budete šít jako stroje. Naše práce je různorodá. Od přípravy a vymýšlení nových produktů, ušití objednávky, balení až po případnou práci na prodejně.
Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle + 420 773 170 769 nebo emailem posílejte své životopisy na mimousekcz@gmail.com.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Šička

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Vyškov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1427436821913015008
Dohodou
Kupující

Zavřít Zavřít
Kupující
Jan Hanuš