Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Šance pro maminku na MD nebo studenta/tku

Šance pro maminku na MD nebo studenta/tku

Středočeský kraj
28. 10. 2023 - 17:19

Popis

Dobrý den,

hledáme 2 šikovné pracovité kolegy/ně, kteří na sobě rádi pracují a chtějí využít svůj potenciál.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky
Příprava dokumentace a smluv
Práce na PC ( MS Office)
Komunikace se spolupracovníky
Možnost vedení týmu (dle šikovnosti)

Vhodné ke studiu na VŠ nebo pro maminky na RD

Požadujeme:
SŠ ukončená maturitní zkouškou
Ochotu učit se novým věcem
Základní znalost MS office(zbytek Vás naučíme)
min. 1x týdně práci v kanceláři v Praze (nemusíte být z Prahy)

Nepožadujeme:
Životopis - je nám totiž jedno jestli člověk bude práci znát od A do Z, nebo ho vše budeme muset naučit. Důležité pro nás je, aby člověk zapadl do našeho přátelského kolektivu a měl chuť se učit novým věcem.

Zaujal Vás inzerát a rádi byste zjistili více?
Napište na email. monika.novotna.1@seznam.cz
Stačí pouze stručně popsat, proč bychom se měli ozvat právě Vám
(Vaše "plusy").

Těšíme se na Vás a přeje krásný zbytek dnešního dne :)

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Jiné administrativní pozice
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Chuť se učit novým věcem
Nabízíme
Práci v mladém kolektivu, platové ohodnocení dle flexibility (10.000 - 40.000), možnost kariérního růstu, možnost home office, časovou flexibilitu

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
15325996490787307909

Prodávající
Monika Novotná