Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor výroby gravírování tiskových forem (Laserové flexo

Operátor výroby gravírování tiskových forem (Laserové flexo

Vyškov
18. 3. 2024 - 11:27 (upraveno)
30 000 Kč

Operátor výroby gravírování tiskových forem (Laserové flexogravury) - Vyškov
Operátor výroby pro výrobu tiskových forem

Požadavky:
1.odborné
předpoklady a chápání výroby, koordinace a obsluhy laserových center – PC znalosti, internet, práce se soubory, logické schopnosti, technické vnímání problémů ve výrobě
2.jazykové
znalost angličtiny podmínkou (slovní zásoba pro komunikaci o zakázkách, ovládání strojů a software, programů)
3.osobnostní
samostatnost a odpovědnost  za operátory obsluhy strojů, samotná schopnost stroje obsluhovat, koordinace výroby, kontrola el. dat a souborů, grafické PC znalosti výhodou, dobré vystupování a komunikace, bydliště v  oblasti Vyškov a blízké okolí

Náplň práce:
kontrola CNC gravírovacích center, včetně jejich obsluhy a výroby flexotiskových forem laserovou gravurou, dovoz surovin z partnerského závodu v sousedství firmy, koordinace zakázek, příprava dat pro fakturaci, a spolupráce a ostatními operátory strojů, ostatní související práce s touto pozicí.

Nabízíme:
zaměstnání v  rostoucím oboru výroby tiskových forem a stabilní firmě již 23 let, vzdělávání v oboru, zajímavou a různorodou práci ve výrobě, základní stálé platové podmínky, plat dle dohody, přesčasová možnost výdělku navíc, solidní jednání firmy a tolerantnost.

Očekáváme:
řidičský průkaz skupiny B, aktivní a zodpovědný přístup k práci, pracovní nasazení, dlouhodobou loajalitu k firmě, možný směnný provoz a práci i o víkendech, nástup po zaškolení ihned.

Zašlete vaše CV na uvedenou adresu.

Gravitech s.r.o.
Sámova 5, 627 00 Brno
Tel.: 00420 602145451
Výroba: Tovární 803/8b, 682 01 Vyškov
Web: www.GRAVITECH.cz
Mail: gravitech@gravitech.cz

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Operátor výroby
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000

Vhodné i pro

absolventy
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Vyškov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1639689645720994709