Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce pro Brno

Obchodní zástupce pro Brno

Brno
6. 4. 2021 - 18:48
Dohodou
Prodávající

Popis

Co vás čeká na nové pracovní pozici:
-Obchodní jednání s klienty a obchodními partnery
-Tvorba finančních plánů na míru pro své klienty,poskytování nadstandardního servisu a následnou péči.
-Zapojíte se do komunikace s bankami ,pojišťovnami a investičními společnostmi
-Neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí
-Nejedná se o MLM či jaký si prodej výrobku
-Žádný vstupní poplatek,balíček atd.

Parametry

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
-Minimálně SŠ vzdělání s maturitou -Časovou flexibilitu -Velmi dobré komunikační schopnosti -Samostatnost a spolehlivost -Trestní bezúhonnost -Ochotu se dále vzdělávat -Věk 19-26let
Nabízíme
-Dlouhodobou spolupráci na IČO/DPP -Příjem od 30 tis.kč -nemáme strop! -Kompletní proškolení zdarma -Akce,Nabídky,příležitosti -Možnost práce v kanceláři -Uznávatelná praxe v oboru financí V případě zájmu nebo více informací nás kontaktujte na nabidkapracovnicz@seznam.cz tel:770657766

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1825042069760282108
Dohodou
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
nabidkapracebrnocz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!