Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce pro Rolland ČR

Obchodní zástupce pro Rolland ČR

Hlavní město Praha
2. 11. 2015 - 11:24

Dynamicky se rozvíjející firma přijme do svého týmu energického kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce:

· vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice

· každodenní komunikace s klienty (zejména kadeřnické a kosmetické salóny, velkoobchody)

· vedení obchodních jednání

· prezentace společnosti a produktu (bio vlasová a pleťová kosmetika)

· reportování dosažených výsledků

· účast na poradách a školeních, týmové plánování, účast na školení pro kadeřníky

Platové podmínky:

· dohodou a podle dosažených výsledků 25.000 – 50.000 Kč

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis v českém jazyce na email: martina.sikorova@rolland.cz

Těšíme se na vás.

Tým Rolland.

ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17, Praha 2, 120 00,Tel: 725 783 123, E-mail: rolland@rolland.cz
www.ecosalonrolland.cz

SHOWROOM ORGANICKÁ KOSMETIKA ROLLAND / ACADEMY ROLLAND / KREATIVNÍ KADEŘNÍCI / KOSMETIKA A MASÁŽE / PROMĚNY NEW IMAGE FOR YOU /GALLERIE / EVENTY / WORKSHOPY ŠKOLENÍ/REKVALIFIKACE

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
zkušenost s obchodní činností · obchodní dovednosti · proaktivní přístup · vysoké pracovní nasazení · průbojnost · vynikající komunikační a prezentační dovednosti · orientace na výsledek · zdravé sebevědomí · ŘP skupiny B · praxe s prodejem vlasové kosmetiky, bio kosmetiky a orientace v kadeřnickém prostředí výhodou
Nabízíme
velmi motivující finanční odměna · zázemí stabilní společnosti · firemní benefity · možnost profesního růstu · domácí prostředí · mladý kolektiv · školení v Itálii

Prodávající
Martina Sikorova