Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik - Hodonín

Servisní technik - Hodonín

Celá ČR
17. 3. 2021 - 12:56

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu na pozici servisního technika pro servis přírubových spojů

Co Vás čeká:
- servisní / montážní práce na přírubových spojích a s tím spojené služební cesty
- pomocné práce ve výrobní hale (výroba průmyslového těsnění)
- práce v jednosměnném provozu
- podílení se na trvalém zlepšování kvality

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- ÚSO/SPŠ strojírenství - technický směr- zkušenosti z oblasti údržby strojů a zařízení- manuální zručnost- organizovanost, samostatnost- dobré vystupování- komunikativnost- řidičský průkaz (sk. B)- ochota učit se novým věcem
Nabízíme
- služební telefon- náročnou, smysluplnou práci v tuzemské společnosti patřící ke špičce ve svém oboru- odměny za dobře odvedenou práci- příspěvek na stravování

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1869628253079221609

Prodávající
Andrea Balážová