Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Petra Nebeská

Nučice
13. 7. 2023 - 08:55

Hledáme hospodyni do našeho rodinného domu na Praze-západ. (dobrá dostupnost ze Zličína). Hospodyně má možnost bydlet v 1kk zařízeném bytě, který je taktéž na pozemku, kde se nachází dům. Uvítáme zkušenou hospodyni, která pomůže udržovat dům pro mladou rodinu.

Náplň práce:
- úklid celého domu (přízemí a jedno patro)
- péče o prádlo, žehlení
- starost o dvůr

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- předchozí zkušenost práce na pozici hospodyně
- prokazatelné reference výhodou

Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- cena dohodou
- bydlení v místě práce - byt 1kk - plně vybavený
- nástup možný ihned

v případě zájmu pište na petra.nebeska@gmail.com

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadujeme
čistý trestní rejstřík - předchozí zkušenost práce na pozici hospodyně - prokazatelné reference výhodou
Nabízíme
práce na plný úvazek - cena dohodou - bydlení v místě práce - byt 1kk - plně vybavený - nástup možný ihned

Vhodné i pro

absolventy