Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pojišťovací zprostředkovatel

Pojišťovací zprostředkovatel

Ostrava-jih
23. 6. 2022 - 20:35
35 000 Kč

Popis

Máte obchoního ducha a nebojíte se nových výzev?
Týmovost a spolupráce vám není cizí?
Chcete mít možnost si plně ovlivňovat své výdělky?
Uvítáte vyšší provize než v zaměstnaneckém poměru?
Mějte odvahu být sami sobě pánem!
Co neumíte, to vás naučíme.

Náplň práce:
- proaktivní hledání nových obchodních příležitostí a propojení získaných dovedností v terénu či na pobočce
- komunikace, budování a rozvoj vztahů s klienty, péče i ně, poskytování kvalitního servisu

Co očekáváme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC, bezúhonost
- pozitivní myšlení, empatii, tah na branku a dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, chuť a nadšení učit se novým věcem a smysl pro zodpovědnou a poctivou práci

Co nabízíme:
- spolupráci na IČO
- propracovaný systém profesního vzdělávání
- provize dle vlastního výkonu
- smysluplnou práci se zázemím silné a stabilní společnosti

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Ludmila Johnová