Home Práce, zaměstnání Práce v ČR nabídka práce švadlena

nabídka práce švadlena

Karlovarský kraj
3. 11. 2023 - 20:06

Popis

Hledáme švadlenku na plný úvazek do malé rodinné firmy.

Náplň práce
- šití probíhá v našich prostorách v Kolíně a v Praze, kde by jste byla v kanceláři s jednou kolegyní. ( Prosíme o informaci o jaké místo máte zájem Praha/ nebo Kolín)

- náplň práce je šití jednoduchého bytového textilu pro miminka. (hnízda, zavinovačky atd.)
- 1x týdně expedice zboží ( zabalení zásilek)
- preferujeme práci na IČO, po zaučení a při , kdy hlavní pracovní poměr na plný úvazek, nebo poloviční úvazek.

Koho hledáme ?
- milou a spolehlivou švadlenku
- s aktivním přístupem pro práci

Co nabízíme ?

-180-200 Kč/hod, po zaučení a oboustranné spokojenosti fixní plat.

-možnost flexibilního časového denního plánu ( tzn., můžete pracovat dle Vaší preference od 6/7/8/9/10 ranní - 8 hodin denně. Lze přizpůsobit v rámci týdne a udělat časový plán ( každý den trochu jinak). - (např. pro maminky s malými dětmi, kvůli vyzvedávaní ze školky)
- příjemné finanční ohodnocení
- pravidelné odměny
- příjemné zázemí a krásnou smysluplnou práci
- stabilní zaměstnání
- preferujeme dlouhodobý pracovní poměr

Zasílejte prosím Vaše pracovní zkušenosti / Životopis na náš email.
Email: store.info@email.com
Pohovory budou probíhat dle individuální dohody.
Nástup od prosince 2023/ ledna 2024

Budeme se velmi těšit

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
24807997365515140718

Prodávající
Natálie Andrlová