Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Správce ubytovny, úklid + ubytování

Správce ubytovny, úklid + ubytování

Hlavní město Praha
2. 5. 2019 - 10:33

Popis

PRO AKTIVNÍ DŮCHODCE
Správce menší ubytovny na Praze 9 - Čakovicích. Úklid 5xtýdně cca 3,5h
Zajišťujeme vč. ubytování.
Plat fixní + osobní ohodnocení dle vykonané práce.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Náplň práce: Ubytovávat zájemce, řešit platby za nájmy, kontrola pořádku, drobná údržba. Úklid 5x týdne cca 3,5h denně. Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování. Čistý TR.
Nabízíme
Pravidelný plat, čistotné bydlení, klidný, menší kolektiv. Dobrá dostupnost MHD (metro 10min), Globus Čakovice 1 stanice bus. PLAT - fixní plat plus osobní ohodnocení dle vykonané práce. Služební telefon.

Vhodné i pro

Důchodce
Zdravotně postižené

Prodávající
Michal Kubr