Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Projektový manager

Projektový manager

Hlavní město Praha
28. 6. 2021 - 09:42
V textu

ProTelco s.r.o je dynamicky se rozvíjející firma primárně v oblasti telekomunikační výstavby a servisní činnosti na optických sítí. Spolupracuje s nejvýznamnějšími telekomunikačními operátory v ČR.

Do našeho týmu hledáme organizačně schopného managera, který bude mít na starosti projekty pro naše klíčové zákazníky převážně v Praze a okolních regionech.

Pracovní náplň:
- Analýza zakázky, stanovení časového plánu zakázky, termínu dokončení
- osobní komunikace s dotčenými subjekty, návrh řešení výstavby
- sestavení harmonogramu prací
- koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
- kontrola dodržování harmonogramu prací
- předání a uzavření zakázky s investorem a dotčenými subjekty
- řízení komunikace projektu
- řízení a kontrola tvorby dokumentace skutečného provedení stavby, výstupů z projektu a jejich kompletace
- reporting o stavu realizace zakázky směrem k vedení společnosti a k investorovi

Platové podmínky:
- 40.000,- až 60.000,-

Úvazek plný
nabídky s CV zasílejte na smutny@protelco.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Office manager
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání, výborné manažerské a organizační schopnosti, samostatné rozhodování, schopnost motivovat tým, koncepční myšlení, komunikační schopnosti, asertivita, řízení více projektů najednou, schopnost práce pod tlakem, časovou flexibilitu
Nabízíme
Nadprůměrné platové ohodnocení, služební automobil i k soukromému užití, služební telefon, notebook, zaškolení v oboru, legislativě

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Marek Smutný