Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zdravotní sestra / manažerka Premier Clinic

Zdravotní sestra / manažerka Premier Clinic

Praha
28. 12. 2016 - 15:01
25 000 Kč

Hledáme milou a šikovnou zdravotní sestřičku na asistenci lékařům / obsluhu přístrojů / pomoc při zajištění chodu kliniky pro www.premier-clinic.cz s možností kariérního růstu.

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM A VYHOVUJETE ZADANÝM POŽADAVKŮM, POŠLETE PROSÍM NA EMAIL info@premier-clinic.cz SVŮJ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ, PŘÍPADNĚ MOTIVAČNÍ DOPIS.

Náplň práce:

- asistence lékařům u výkonů (estetická dermatologie, plastická chirurgie, preventivní medicína, infuze vitamínu C atd.)
- obsluha přístrojů, na které bychom Vás zaškolili (různé druhy laserů, mikrojehličková radiofrekvence, rázová vlna atd.)
- péče o klienty, objednávání na termíny
- doplňkové služby
- pomoc při zajištění chodu kliniky

Plný pracovní úvazek.

www.epilace-laserem.cz
www.odstraneni-tetovani-laserem.cz
www.mikrojehlickova-radiofrekvence.cz
www.laser-centrum-beautypro.cz
www.premier-clinic.cz
www.bp-medical.cz

Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Zdravotní sestra
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra (registrace výhodou) - praxe v oboru péče o tělo či v soukromém zdravotnickém zařízení alespoň 1 rok - příjemné a vstřícné vystupování - pečlivost - zodpovědnost - flexibilita - chuť učit se novým věcem - vrozená inteligence - schopnost empatie - nekuřačka - jednat tak, aby klient odcházel vždy spokojený, protože to je naší prioritou
Nabízíme
- podrobná školení na dané přístroje - příjemné pracovní prostředí - motivující finanční ohodnocení (hodinová sazb, provize) - roční navýšení platu - provize z doporučených ošetření - možnost kariérního růstu - sleva na ošetření pro vlastní osobu - slevy na ošetření pro rodinné příslušníky

Prodávající
Ing. Eliška Kolářová