Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obsluha WAP / technik

Obsluha WAP / technik

Celá ČR
5. 1. 2022 - 23:09
60 000 Kč

Popis

Co vás čeká

Rozšiřujeme tým a hledáme loajální a zodpovědné nové kolegy na pozici obsluhy vysokotlakých strojů a čisticích strojů. Naše firma se orientuje na unikátní hloubkové mytí zámkových a kamenných dlažeb a další čisticí práce. Nejedná se o klasický úklid. Tady je výsledek vidět a je výrazný. Každý člen je ohodnocen za odvedenou práci. Pracuje se ve dvoučlenných a i vícečlenných týmech dle náročnosti. Jsme stabilní a rostoucí společnost. Orientujeme se na výsledek a stojíme si za soudržností týmu a za kvalitou. Věříme, že každý nově příchozí je pro nás přínosem. Ctíme heslo jeden za všechny a všichni za jednoho a pravidlo, že řetěz je silný jako jeho nejslabší článek.

Práci upřednostňujeme na ŽL, jelikož se jedná o sezonní práce od března do konce listopadu. Rádi Vám pomůžeme s registrací i zpracováním daní, takže se můžete soustředit pouze a jen na práci.

Pracujeme hlavně pro obchodní řetězce a obchodní domy a jedná se především o:

1. Čištění zámkových dlažeb a strojové odstraňování žvýkaček - práce v noci po celé ČR

2. Čištění párou v mrazicích boxech při extrémních teplotách - práce přes den

3. Čištění chladícího a mrazicího nábytku.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nepotřebujete žádné znalosti. Rádi Vás vše naučíme. Požadujeme samostatnost, ochotu, flexibilitu, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav

Požadujeme pouze ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

Pokud jste eskymák nebo noční tvor a již jste někdy obdobnou práci dělal

Co vám můžeme nabídnout

Vysoké finanční ohodnocení - min. 2500 Kč za směnu. Tzn min. 35 tis. Kc/měsíc. Kolektiv se smyslem pro humor. Možnost kariérního postupu. Provize pokud přinesete nový kontakt, z kterého vznikne nová příležitost a nový obchod. Mimo sezónní volno. Posunutí vlastních hranic. Roční benefity.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
ochotu práce na noční směny
Nabízíme
možnosti vysokých výdělků

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Bionet Plus