Home Práce, zaměstnání Práce v ČR KFC Velká Dobrá hledá nové členy do týmu!

KFC Velká Dobrá hledá nové členy do týmu!

Středočeský kraj
4. 6. 2023 - 22:28
131 Kč

Popis

Náplň práce
Můžeš ihned přivítat naše Hosty na kase a poradit jim s nejlepším výběrem chutí. Nebo se staneš mistrem sendvičů, či se snad ponoříš do tajů přípravy samotných kuřecích kousků. Volba je jen na Tobě!
Požadavky

- Mít pozitivní energii
- Pracovat se zápalem a radostí v srdci
- Přijít o 5 minut dřív na směnu je včasný příchod
- Ambice k růstu
- Dokončené základní vzdělání
Nabízíme

- Nabízíme práci na plný úvazek s nástupním platem až 131,-/hod.
- Hned při nástupu smlouvu na dobu neurčitou
- Mzda ti přijde na účet vždy do 9. dne v měsíci
- 10% příplatek za práce o víkendy a v noci
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček
- Odměny z restauračních soutěží, slevy do ostatních značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks), spropitné každý měsíc, firemní party a akce,...

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Práce v rychlém občerstvení
Požadované vzdělání
základní

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
2811005467565361616
131 Kč

Prodávající
Marcela Ritterová