Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY se znalostí AJ i NJ

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY se znalostí AJ i NJ

Brno
3. 12. 2015 - 18:33

Baví vás komunikace s lidmi? Ovládáte německý a anglický jazyk? Chcete být součástí dynamického týmu a získat cenné zkušenosti v cestovním ruchu? Pak hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost, která patří mezi největší ve svém oboru, aktuálně hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY se znalostí AJ i NJ

Pracovní náplň

- komunikace s německy mluvícími zákazníky

- poskytování informací (rezervace, letenky)

- zadávání a správa dat, administrativa

- spolupráce s obchodním oddělením

- reporting

Co nabízíme?

- zajímavé mzdové ohodnocení i pro absolventy

- průběžné navyšování mzdy

- zázemí mezinárodní společnosti

- moderní pracovní prostředí

- možnost rychlého kariérního růstu

- slevy na produkty

- příspěvek na stravování

- místo pracoviště: Brno

Co požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- pokročilou znalost němčiny (slovem i písmem) podmínkou

- komunikativní znalost angličtiny

- odolnost vůči stresu, pohotové myšlení

- praxe v zákaznickém servisu výhodou

- znalost práce na PC

- chuť pracovat v týmu

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Jiné administrativní pozice
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
* SŠ nebo VŠ vzdělání * pokročilá znalost němčiny (slovem i písmem) podmínkou * komunikativní znalost angličtiny * odolnost vůči stresu, pohotové myšlení * praxe v zákaznickém servisu výhodou * znalost práce na PC * chuť pracovat v týmu
Nabízíme
* zajímavé mzdové ohodnocení i pro absolventy * průběžné navyšování mzdy * zázemí mezinárodní společnosti * moderní pracovní prostředí * možnost kariérního růstu * slevy na produkty * příspěvek na stravování * místo pracoviště: Brno

Prodávající
Lukáš Šalamoun